Automobilio pirkėjų paslaugos – alternatyva ieškojimui skelbimuose

Kiekvienas transporto priemonės savininkas, galvojantis apie savo automobilio pardavimą, turi kelis pasirinkimus. Tokiu atveju pirkėjo galima ieškoti skelbimų portaluose arba pasinaudoti automobilių supirkimo paslauga.

automobilio-pirkeju-paslaugos

Nei vienas, nei kitas sprendimas nėra blogesnis ar geresnis – viskas priklauso nuo to, kokie yra automobilio pardavėjo lūkesčiai.

Tačiau jei norima savo transporto priemonę parduoti dar tą pačią dieną ir išvengti didelių laiko sąnaudų, papildomų išlaidų ir kitų nepatogumų – automobilių supirkimas vienareikšmiškai nugali.

Taigi, jei jūs pirmą kartą susiduriate su būtinybe parduoti turimą transporto priemonę, turbūt visų pirma norėtumėte sužinoti pagrindinius šiems dviem pasirinkimams būdingus niuansus.

Automobilio pirkėjo paieškos internetu

Jau daugybę metų automobilių pirkėjų paieškos yra atliekamos internetu, naudojantis įvairiais internetiniais skelbimų portalais. Tokiu būdu žmonės stengiasi tikslinės auditorijos internetiniuose portaluose surasti jų parduodamais automobiliais besidominčius potencialius pirkėjus.

Tačiau nors iš pirmo žvilgsnio tai yra labai patogus ir šiuolaikiškas automobilio pardavimo būdas, vis dėlto jis vartotojams ne visuomet pasiteisina – ypač, kai viliamasi transporto priemonę parduoti kuo greičiau ir sklandžiau.

Neretas vartotojas, kuris apie savo parduodamą automobilį paskelbia skelbimų portaluose, akimirksniu sulaukia daugybės suinteresuotų potencialių pirkėjų skambučių, kurių metu yra užduodami patys įvairiausi su siūlomu įsigyti automobiliu susiję klausimai. Tai reiškia, kad tenka apsišarvoti kantrybe ir pakankamai daug savo laiko skirti atsakinėjimui į skambučius.

Taip pat nereikėtų pamiršti, kad dalis skambinančių žmonių nori susitikti ir susitikimo metu apžiūrėti jiems siūlomą transporto priemonę. Natūralu, kad kiekvienas potencialus pirkėjas nori savo laiką planuoti atsižvelgdamas į savo dienotvarkę ir numatytus darbus, o tai sukuria daug papildomų nepatogumų automobilio pardavėjui.

Tokiu atveju puoselėjant viltį savo transporto priemonę parduoti kuo greičiau, tenka nusileisti ir prisitaikyti prie susisiekiančių vartotojų, kurie neretai diktuoja savo sąlygas ir patys nurodo jiems palankiausią susitikimo vietą ir laiką. Tuomet automobilio pardavėjui reikia reguliariai vykti į skirtingas susitikimų vietas, kuriose yra aprodoma siūloma įsigyti transporto priemonė.

Kaip bebūtų gaila, tačiau tikrai ne kiekvienas susitikimas būna sėkmingas. Kartais tenka vėl ir vėl išgirsti neigiamą potencialiais pirkėjais buvusių žmonių atsakymą. Be to, jei automobilio pirkėjo paieškos trunka pakankamai ilgai, tenka atnaujinti savo internetinius skelbimus mokant pakankamai nemažą mokestį, kuris neabejotinai padidina patiriamas papildomas išlaidas.

Ir nors suprantama, kad kai kuriems automobilių savininkams savo transporto priemonę tokiu būdu pavyksta parduoti tą pačią dieną, tokia laimė nusišypso anaiptol ne kiekvienam.

Naudojimasis automobilių supirkimo paslaugomis

Kai yra kalbama apie automobilių supirkimo paslaugas, visuomet pirmiausia yra minimas labai didelis operatyvumas, kurį užtikrina profesionalūs automobilių supirkėjai, šioje rinkoje veikiantys ne vienerius metus. Šios paslaugos mūsų šalyje yra populiarios jau gerokai daugiau nei dešimtmetį, todėl per tokį ilgą laiką rinkoje spėjo atsirasti daugybė automobilių supirkėjų.

Didelis pasirinkimas sukuria palankesnes sąlygas automobilių pardavėjams, kadangi jie turi puikią galimybę pasirinkti patį geriausią kainos pasiūlymą ir pačias profesionaliausias paslaugas.

Automobilių supirkimo paslaugos nuo jau minėto įprastinio transporto priemonės pardavimo būdo skiriasi daugybe veiksnių. Todėl visuomet naudinga išvardinti pagrindinius automobilių supirkimo privalumus, kurie neretai nulemia vartotojų pasirinkimą.

Automobilio pardavimo transporto priemonių supirkėjams eiga

 • Greitas ir nemokamas pasiūlymo pateikimas. Skirtingai nei jau minėtu automobilio pirkėjo paieškos atveju naudojantis internetiniais skelbimų portalais, pasirinkus automobilių supirkimo paslaugas jums nereikia patirti papildomų išlaidų ir internete publikuoti savo skelbimo. Jūs galite visiškai nemokamai užpildyti automobilio pasiūlymo anketą transporto priemonių supirkėjų tinklalapyje. Tam tetruksite vos kelias akimirkas.
 • Greitai sulaukiama auto supirkėjų atsakymo. Nemanykite, kad pateikę savo pasiūlymą automobilių supirkimo bendrovės tinklalapyje jūs turėsite ilgai ir nuobodžiai laukti, kol sulauksite atsakymo. Galite būti tikri, kad automobilių supirkėjai su jumis susisieks vos tik išsiųsite savo automobilio pasiūlymo užklausą. Toks sklandumas ir operatyvumas sutaupo labai daug laiko automobilių pardavėjams, kurie nėra linkę gaišti nei vienos papildomos akimirkos.
 • Sklandžiai susitariama dėl susitikimo vietos ir laiko. Pamirškite apie nepatogumus, kurie yra būdingi įprastiniam automobilio pardavimo procesui. Jums tikrai neteks derintis prie automobilių supirkėjams palankaus laiko ar jiems palankios susitikimo vietos. Jūs patys nurodysite vietą, kurioje jums susitikti yra patogiausia ir taip pat įvardinsite jums tinkantį laiką. Net jei jūs norite savo automobilį parduoti vienos valandos bėgyje, tai automobilių supirkimo specialistams nesukels jokių sunkumų.
 • Už perkamą automobilį auto supirkėjai atsiskaito iš karto ir sutvarko visus dokumentus. Pinigus už savo parduotą transporto priemonę jūs gausite sandorio sudarymo vietoje. Tai reiškia, kad jums nereikės laukti ir jaudintis dėl jums priklausančių pinigų. Be to, automobilio pardavimo vietoje šių paslaugų teikėjai patys užpildys visus automobilio pirkimo ir pardavimo dokumentus, todėl jums tereikės pasirašyti. Patį automobilį išregistruoti galėsite apsilankę „Regitros“ tinklalapyje. Net jei neturite tokios patirties ir nežinote, kaip galėtumėte visą tai padaryti, automobilių supirkėjai atsakys į visus jums svarbius klausimus.
 • Jei parduodamas automobilis yra nevažiuojantis, auto supirkėjai jo transportavimu pasirūpina patys. Net jei jūs parduodate visiškai neeksploatuotiną ir nevažiuojantį automobilį, jums nereikės patirti papildomų sunkumų ar išlaidų jo transportavimui. Visu tuo pasirūpins šių paslaugų teikėjai.
 • Perkamos visų tipų transporto priemonės. Jei pasirenkate automobilių supirkimo paslaugas, šios srities specialistams galite pasiūlyti ne tik lengvuosius automobilius, tačiau ir komercinį transportą (pvz., sunkvežimius, autobusus, mikroautobusus, vilkikus ir kt.), motorines transporto priemones (motociklus, motorolerius, keturračius ir kt.) ir netgi žemės ūkio techniką (kombainus, traktorius, krautuvus ir kt.).
 • Galima parduoti bet kokios techninės būklės automobilį. Kad ir kokios techninės būklės bebūtų jūsų turima transporto priemonė, kurią norite parduoti – galite būti tikri, kad automobilių supirkėjams galite ją pasiūlyti. Šios srities specialistai perka transporto priemones nepaisant to, kokia yra jų techninė būklė. Transporto priemonės gali būti tiek visiškai techniškai tvarkingos, tiek ir nevažiuojančios ar po autoįvykių.
 • Auto supirkėjai perka bet kurios markės ir bet kurio modelio automobilius. Kaip jau supratote, automobilių supirkimo paslaugas siūlančios bendrovės superka visų markių ir modelių transporto priemones. Todėl tiek labai populiarios, tiek ir visiškai nepaklausios bei pakankamai retai aptinkamos transporto priemonės gali būti nupirktos dar tą pačią dieną.
 • Galite pasiūlyti bet kurių metų transporto priemonę. Tiek visiškai seni, tiek ir pačių naujausių metų automobiliai gali būti pasiūlyti ir parduoti automobilių supirkėjams. Tai reiškia, kad kiekvienos transporto priemonės savininkas turi galimybę pasinaudoti šiomis paslaugomis.
 • Automobilių supirkimo paslaugos yra prieinamos bet kurioje Lietuvos vietoje. Nepaisant to, kur jūs gyvenate ar kurioje Lietuvos vietoje yra jūsų norimas parduoti automobilis, galite kreiptis į šių paslaugų teikėjus ir jie labai operatyviai nupirks jūsų pasiūlytą transporto priemonę.
 • Savo automobilį galite parduoti bet kurią dieną ir bet kurią valandą. Automobilių supirkėjai dirba visomis savaitės dienomis (tiek darbo dienomis, tiek ir savaitgaliais bei šventiniu laikotarpiu). Be to, parduoti transporto priemonę galite ne tik dieną, bet ir naktį, nes šios paslaugos yra siūlomos visą parą.

Automobilių supirkimo paslaugų universalumas

Taigi, akivaizdu, kad parduoti savo automobilį kiekvienas iš mūsų galime labai įvairiais būdais, todėl turėdami didelę pasirinkimo laisvę galime patys nuspręsti, kuris automobilio pardavimo būdas mūsų atveju galėtų būti pats tinkamiausias.

Susiję Įrašai

Prekyba
Taip Pat Skaitykite