Parkavimo vietos sukūrimas jūsų automobiliui

pakabinami šviestuvai

Automobilių parkavimo vieta – viena iš svarbiausių problemų su kuria susiduria dauguma vairuotoju. Dažnai yra neįmanoma prisiparkuoti automobilį savo kieme, o ieškant vietos tolėliau, tenka apsukti ne vieną ratą.

Taigi, paruošėme jums trumpą vadovą, kuris padės jums sukonstruoti nuosavą automobilio stovėjimo aikštelę kokybiškai bei greitai.

Jūsų savivaldybė ar namų savininkų asociacija gali turėti nuostatų dėl namelių automobiliui ir kitų pramoginių transporto priemonių statymo privačioje valdoje.

Tai gali turėti įtakos jūsų galimybėms statyti savo automobilį namo kieme, todėl būtinai pasidomėkite šiomis taisyklėmis prieš sukurdami stovėjimo vietą kemperio priekaboje savo namuose.

Specialūs šviestuvai

Norint pasirūpinti kaip praktiškumu, taip ir grožiu, svarbu yra nepamiršti apie automobilio stovėjimo aikštelės apšvietimą. Pakabinami šviestuvai naujoje automobilio aikštelėje bei lauko šviestuvai lauko erdvėje tinkamai apšvies namo kiemo erdvę, tad vagystės atveju tai gali pasitarnauti kaip puiki apsaugos priemonė.

Taip pat lauko šviestuvai neleis jums suklupti tamsoje bei atliks savo estetinę funkciją.

Neužblokuokite šaligatvio

Jūsų kaimynai daug rečiau skundžiasi jūsų pramogine transporto priemone, jei ji netrukdo jų vaizdui ar nekelia virš jų gyvenamųjų patalpų lauke. Jei statote savo automobilį prieš savo namus, įsitikinkite, kad turite daug vietos jį pastatyti, neužstodami šaligatvio. Tai yra pažeidimas, ir jūs tikrai išgirsite iš savo kaimynų ar miesto, jei jam apskritai trukdoma.

Jūs ir jūsų kaimynai turi turėti galimybę lengvai matyti aplink savo automobilį, kad nustatytumėte, ar gatve važiuoja automobiliai, dviratininkai ar pėstieji.

Apkarpykite medžius ir krūmus

Jūsų automobilio stovėjimo vieta gali būti betoninė plokštė, patrauklesnis grindinio akmuo arba žvyras. Jei esate susirūpinę dėl savo naujos automobilių stovėjimo vietos, atitinkančios esamą važiuojamąją dalį, tai gali būti puikus pasiteisinimas įrengti platesnį grindinio akmenį.

Jums gali tekti gerokai apkarpyti netoliese esančius medžius, krūmus ar krūmus, kad įsitikintumėte, jog turite pakankamai vietos savo valčiai ar kemperiui.

Žinokite apie nuolydį

Jei kuriate savo automobilių stovėjimo aikštelę savo šoniniame kieme ar šalia namų, atkreipkite dėmesį į savo stogo liniją ir įsitikinkite, kad turite pakankamai vietos.

Jei teritorija, kurioje planuojate statyti pramoginę transporto priemonę, yra ant šlaito, jums, žinoma, reikės užblokuoti ratus. Tačiau jei jūsų automobilis yra labai didelis, ilgesnė automobilių stovėjimo aikštelė šlaite taip pat gali sukelti problemų.

Naujos stovėjimo aikštelės biudžeto paskirstymas

Garažo ar automobilių stovėjimo aikštelės statymas savo RV yra brangesnis pasirinkimas ir jums reikės leidimų, tačiau jūs ir jūsų kaimynai gali pasirinkti šią galimybę, jei tai leidžia jūsų biudžetas ir zonavimas. Automobilių stovėjimo aikštelė be vartų visada yra geras pardavimo taškas.

Laidai bei instaliacija

Jei tiesiog saugote savo garažo ir neplanuojate jo naudoti kaip svečių namo ar stovyklavietės kieme, jums gali neprireikti prieigos prie elektros. Jei norite savo garažui elektros, turite dvi pagrindines galimybes. Galite prisijungti prie namų elektros sistemos naudodami ilginimo laidą arba paprašyti elektriko įdiegti elektros jungtį.

Prailginimo laido metodas paprastai suteikia pakankamai stiprintuvų žibintams ir smulkiems prietaisams, tačiau jei planuojate naudoti oro kondicionierių, jums reikės tikros elektros jungties.

Santechniko paslaugos

Galite pasinaudoti santechniko paslaugomis ir gauti leidimą įrengti vandens pakabą jūsų stovėjimo aikštelėje, o tai gali būti gera idėja, jei planuojate jį naudoti kaip ilgalaikius svečių namus.

Arba galite tiesiog prijungti jį prie savo namų vandens linijos, prijungdami jį prie išorinės maišytuvo žarnos. Jei nuspręsite eiti šiuo keliu, būtinai naudokite baltą žarną, specialiai sukurtą geriamam vandeniui, o ne įprastą sodo žarną.

Zonavimo taisyklių paisymas

Jums reikės leidimo tiekti elektrą ar vandentiekį jūsų automobilių stovėjimo aikštelėje, o jūsų rajone gali būti taikomos zonavimo taisyklės, draudžiančios naudoti priekabą kaip svečių namus. Taigi prieš pradėdami šį projektą, būtinai atlikite nedidelį tyrimą.

Apibendrinant

Ar turite automobilio stovėjimo aikštelę savo namuose ar galbūt naudojate ją kaip svečių namus? Kokius patarimus rekomenduotumėte statant tokio tipo aikštelę namuose?

Susiję Įrašai

Įdomybės
Taip Pat Skaitykite