KASKO draudimo privalumai. Kokių privilegijų galima tikėtis?

Kasko draudimas

Kasmet atnaujinant privalomąjį automobilio draudimą vairuotojai bei automobilių savininkai turi nuolatos sukti galvą apie tai kokiu būdu savo transporto priemonę apdrausti. Internete vyrauja daugybė įmonių draudimų pasiūlymų bei skaičiuoklių jiems, padedančių rasti tinkamiausią sprendimą jums atsižvelgus į visas sąlygas.

Šiame straipsnyje mes pakalbėsime apie vieną iš automobilių draudimų rūšių ir pateiksime argumentus dėl ko manome, jog tai – geriausias sprendimas.

Kasko prieš kitas draudimo rūšis

Lyginant su kitomis draudimo rūšimis jums su KASKO nereikės rūpintis jokiomis su automobiliu susijusiomis bėdomis. Čia kartu su tradicinėmis draudimo privilegijomis įeis ir pagalba kelyje 24/7, vagysčių, pažeidimų, sunaikinimų apsaugos. Nors kaina bus didesnė palyginus su įprastu, jūs galėsite jaustis dar užtikrinčiau, būtent dėl didesnių privilegijų.

Pigiausi draudimo variantai (TPVCAD) dažniausiai padengia tik privalomuosius aspektus kurių reikalauja LR įstatymai norint važinėti keliuose. Jūs vistiek rizikuojate atsitikus didesnio pobūdžio incidentui ypač jeigu prie automobilio vairo sėdasi nepatyręs vairuotojas.

Kam bus labiausiai naudingas?

Šio pobūdžio draudimas yra ypač aktualus tiems žmonėms kurie automobiliu keliauja daug ir nuolatos, tų kurių kasdienybė be jo tiesiog neįmanoma. Jūs būsite apsaugoti ne tik Lietuvos keliuose, tačiau ir užsienyje, įvykus netikėtam gedimui ar nelaimingam atsitikimui.

Nemažai draudimo įmonių taip pat siūlo savo išskirtinių privilegijų. Viena iš tokių yra pakaitinio automobilio galimybė. Įvykus autoįvykiui ar sugedus jūsų automobiliu galėsite naudotis pakatiniu automobiliu ne tik po atsitikimo, tačiau ir visą laikotarpį kai bus taisomas automobilis.

Dar viena įdomi privilegija, pilnas arba dalinis remonto padengimas. Dažniausiai jūsų draudimo įmonė pasiūlys pilną arbą dalinį reikalingų remontui detalių padengimą remiantis jūsų draudimo sutartimi bei tai ar jūs atliekate remontą draudimo įmonės partnerių serveriuose. Logiška, jog už tai, kad naudojatės partnerių paslaugomis, draudimo įmonės jus dar labiau „globos“ po incidento.

Kaip išsirinkti draudimo pasiūlymą?

Prieš rinkdamiesi savo transporto priemonės draudimą apžvelgkite kelias įmones iš karto, apžiūrėkite jų siūlomus variantus bei kainas. Jeigu reikia, susisiekite su firmos konsultantais kurie turės parodyti dėl ko jų įmonės paslaugos jums tiks geriausiai. Nereikėtų priimti skuboto sprendimo ir būtina atsižvelgti į finansines savo galimybes, į tai kiek keliausite automobiliu ir kokiais atstumais.

Kaip ir minėta pradžioje, viena iš priemonių internete, padėsiančių išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą jums tai – draudimo skaičiuoklės. Čia galėsite įvesti visas su automobiliu susijusius ypatumus, savo stažo duomenis ar vairuojančių asmenų duomenis. Pagal juos, jums bus sugeneruoti tinkamiausi pasiūlymai.

Apibendrinant

KASKO draudimas palyginus su kitais draudimo variantais yra kur kas geresnes saugumo sąlygas užtikrinantis variantas. Nors bus paklota šiek tiek didesnė pinigų suma draudžiant transporto priemonę, jūs galėsite būti garantuotas, kad įmonė, jus, kaip savo klientą visados tinkamai prižiūrės ir padės.

Susiję Įrašai

Draudimas
Taip Pat Skaitykite