Kelionė su augintiniu. Ko reikėtų nepamiršti?

 

 

 

 

 

Kelionė su augintiniu. Ko reikėtų nepamiršti?

Keliavimas kartu su savo mylimu augintiniu yra nuostabi patirtis, tačiau, jeigu norite, jog kelionės metu, nekiltu jokių problemų ir kelionė vyktų sklandžiai, turite nepamiršti keletos svarbių dalykų. Turite su savimi turėti būtiniausius daiktus, kurių gali prireikti jūsų augintiniui.

Jeigu keliausite su savo katinu, būtinai turite apsilankyti ir nusipirkti dokrinesa.lt kačių kraiką, valymo priemones. Šios prekės pasirūpins, jog jūs nepateksite į jokias nepatogias situacijas. O dabar, keletas svarbių patarimų, ką reikia prisiminti ir įsidėti kelionei.

Augintinio dokumentai ir sveikata

Kelionės su augintiniu organizavimo pradžia – vizitas pas veterinarą. Prieš išvykdami į nuotykius su savo augintiniu, būtinai gaukite veterinario patvirtinimą ir visus reikalingus kelionės dokumentus.

Pats pirmiausias žingsnis yra kreipimasis į veterinarijos kliniką. Atlikite veterinaro patikrą, įsitikinkite, ar jūsų gyvūno sveikata yra puiki ir pasiruošusi kelionei ir neturi paslėptų sveikatos sutrikimų. Veterinaro peržiūra yra užtikrinimas, suteikiantis jums garantiją, jog jūsų augintinis yra sveikas ir pasiruošęs keliauti.

Nepriklausomai nuo kur keliausite, būtina turėti reikalingus dokumentus. Veterinarijos pažymėjimas, kuriame patvirtinama, kad jūsų augintinis yra tinkamai vakcinuotas ir sveikas, yra privalomas daugelyje valstybių. Jei kelionė vyksta per kelias šalis ar net žemynus, svarbu turėti tarptautinį veterinarinį pasą. Šis oficialus dokumentas patvirtina, kad jūsų augintinis atitinka visus kelionių reikalavimus.

Patogi kelionė

Pradėkite organizuoti kelionę su savo augintiniu nuo, kokius daiktus privalu įsidėti į savo bagažą. Šis žingsnis ne tik užtikrins jūsų augintinio saugumą ir patogią kelionę, bet ir jūsų kelionės gerus įspūdžius.

Pasirinkite tinkamą transportavimo priemonę. Turite užtikrinti savo augintinio saugią ir patogią kelionę, todėl turite pasirinkti tam tinkamus narvus arba krepšius. Pasirinkite aukštos kokybės, tvirtus krepšius ir narvus su ventiliacijos angomis, kurios leis jūsų augintiniui gauti pakankamai oro ir tai leis augintiniui nejausti didelio streso dėl oro trūkumo.

Labai svarbu pasirinkti tinkamo dydžio krepšį arba narvą. Augintinio krepšys arba narvas turi būti pakankamai didelis, kad jūsų augintinis galėtų laisvai judėti, stovėti, atsigulti ir pasisukti. Įdėkite gyvūnui jo mėgstamų žaislų ar daiktų, tai padės jam jaustis saugiai ir padės jam išlikti ramiam.

Pasirūpinkite gyvūno patogumu jo kelionės metu. Tai jums padaryti gali padėti įvairūs kelionių kilimėliai skirti komfortiškai gyvūnų kelionei. Jie leis jūsų gyvūnui atsipalaiduoti ir sumažins jo nerimą.

Ką pasiimti

Keliaujant kartu su savo augintiniu reikia pasirūpinti ne tik maistu ir krepšiu ar narvu, bet ir tinkama įranga. Pasirūpinkite, jog į kelionės krepšį įsidėjote svarbiausius daiktus ir smulkesnes priemones, kurios padės užtikrinti augintinio gerovę.

Galite pradėti nuo svarbiausių dalykų, tai augintinio vandens ir maisto dubenėliai. Turėkite kelioninės paskirties, lengvai išvalomus ir praktiškus dubenėlius, kurie užtikrins, kad jūsų augintinis gautų reikiamą maisto ir vandens kiekį. Nepamirškite turėti su savimi užtektinai maisto ir atsarginių užkandžių, kad galėtumėte juos pasiūlyti, jei kelionė užtruks ilgiau nei buvo planuota.

Į savo krepšį įtraukite pagrindinius augintinio higienos produktus. Nepamirškite įdėti šiukšlių maišelio, servetėlių, rankšluosčių. O jei jūsų kelionė vyks šiltu metų laiku, būtinai pasirūpinkite saulės apsauga ir vėsiais kilimais, kurie neleis jūsų augintiniui perkaisti. Jūsų augintinį gali nudžiuginti minkšti kilimėliai, ant kurių jis galės atsigulti ir mėgautis aplinka.

Nepamirškite pasiimti augintinio žaislų, kurie be abejo yra jūsų augintinio mėgstamiausi. Šie žaislai suteiks jam užimtumą kelionės metu, ypač ilgomis kelionėmis. Kitas svarbus aspektas tai pirmosios pagalbos rinkinys. Nors tikimės, kad jums jo nereikės, geriau būti pasiruošusiems. Jame turėtų būti priemonės, skirtos teikti reikiamą pagalbą gyvūnui, pvz., pincetai, tvarsčių juostelės ir antiseptikas.

Mikročipas

Kelionės metu, nesvarbu, kiek jus atsargūs, gali iškilti neprognozuojamos situacijos. Dėl to labai svarbu pasirūpinti jūsų augintinio saugumu ir imtis atsargumo priemonių, o viena iš veiksmingiausių priemonių yra mikročipo naudojimas.

Pirmiausiai, pasižiūrėkite, ar jūsų augintinis turi mikročipą, jei ne, tai gali būti puiki galimybė jį įsidėti. Mikročipas yra mažas prietaisas su unikaliu identifikaciniu numeriu, įdedamu po oda, dažniausiai prie peties. Tai suteikia galimybę lengvai identifikuoti augintinį, jei jis pabėgtų, pasiklystų arba blogiausiu atvėju būtų pavogtas.

Užtikrinkite, kad visa jūsų kontaktinė informacija, būtų naujausia mikročipe. Informacijos atnaujinimas vos jai pasikeitus užtikrins greitą ir efektyvų jūsų augintinio atpažinimą, ypač svarbu tai kelionėse, kai esate toli nuo įprastos gyvenamosios vietos.

Būtinai visą laiką turėkite su savimi savo augintinio nuotrauką kurią prireikus, galėsite parodyti aplinkiniams. Dažna praktika, kuri yra veiksminga, yra savo kontaktinių duomenų išgraviravimas į pakabuką, kuris yra uždedamas, ant augintinio apykaklės.

Keliaujant į užsienį, įsitikinkite, ar jūsų augintinio mikročipas atitinka tarptautinius standartus. Įvairios valstybės turi savo reikalavimus mikročipams, kuriuos verta patikrinti iš anksto.

Pabaigai

Keliaujant su augintiniu, tai ne tik maloni, bet ir saugi patirtis, jei atidžiai pasiruošite ir neužmiršite esminių dalykų. Todėl pasiruoškite į nuotykius su savo augintiniu ir kurkite nepamirštamus momentus kartu!

Informacijos šaltinis: https://dokrinesa.lt

Susiję Įrašai

Pramogos
Taip Pat Skaitykite