Kaip puošti vestuvinį automobilį?

vestuvinio automobilio puošimasVestuvės – švente, kada nori, kad viskas atrodytų tobulai. Jų planavimas užtranka begalę laiko ir reikalauja daugybės pastangų ir žinių. Jaunavedžiai svarsto kaip puoštis patiems, ką devės pamergės ir pabroliai, kokiais patiekalais bus vaišinami svečiai, kaip bus puošiama salė bei bažnyčia. Papuošimams ir dekoracijoms skiriama tikrai daug laiko ir dėmesio, tačiau dažnai užmirštami jaunavedžių ir jų svečių automobiliai ir jų apipavidalinimu rūpinamasi mažiausiai.

Vestuviniai automobiliai gali būti puošiami gėlėmis – gyvomis ar dirbtinėmis, įvairiausių spalvų kaspinais ir juostomis. Automobilių dekoracijos turėtų derėti prie pačių vestuvių stilistikos, jaunavedžių aprangos, jaunosios puokštės ir papuošimų bažnyčioje ir šventės vietoje. Papuošimų, gėlių spalvos visur turėtų būti tos pačios spalvų paletės, neturėtų būti chaoso ir daugybės skirtingų medžiagų bbei gėlių rūšių.

Vetuvinių automobilių puošimu užsiimančios floristikos įmonės dažnai siūlo paslauga, kuri papuoštų ne tik automobilius, bet ir vieta, kurioje vyks vestuvių iškilmės, bažnyčią. Pasirinkdami tokią įmonę neprašausite pro šalį ir būsite užtikrinti, kad jūsų šventė bus papuošta tarpusavy derančiomis dekoracijomis. Vienodos gėlės, kaspinai bei juostos visoje vestuvių šventės aplinkoje suteiks išbaigtumo ir dėmesingumo įvaizdį, todėl neatrodys, kad šios šventės pasiruošimo dalies ėmėtės paskutinės.

Taip pat norint, kad ši šventė atrodytų tobulai, turėtumėte suderinti su svečiais, kad jų automobiliai būtų papuošti derančiais papuošimais ir puokštėmės. Bendras vaizdas atrodys dar nuostabiau jei pasirinksite gyvų gėlių dekoracijas ir šventę puošite gausiomis puokštėmis – jūsų šventė atrodys dar prabangesnė ir magiškesnė. Taip pat niekad neprašausite jei rinksitės švelnių spalvų gėles ir kaspinus tiek vestuvinėje puokštėje, tiek automobilių dekoracijoms, nes ryškios, nenatūralios spalvos sumažina švelnumo emociją ir atrodo iššaukiančiai. Norint automobiliui įnešti dar daugiau romantiškumo, galite pasirinkti jaunavedžių automobilio galą papuošti skardinėmis ir užrašu “katik vedę” bei pasirinkti senovinį automobilio modelį – atrodysite lyg katik nužengę iš kino filmo apie nuostabiai gražią meilę.

Susiję Įrašai

Įdomybės
Taip Pat Skaitykite