Automobilių nuoma: 5 kvailos klaidos kurių privalote išvengti

automobiliu nuomaArtėjant vasarai daugelis iš mūsų – atostogaus, o tai reikš išvykas po įvairiais, galbūt net ir užsienio vietoves.

Nors automobilių nuoma Šiauliuose, Vilniuje, Kaune ar kituose Lietuvos miestuose yra išties puiki paslauga mūsų šalyje, tačiau prieš “skolinantis” automobilį reikia atkreipti dėmesį į keletą svarbių faktorių.

Šiame straipsnyje mes būtent tai ir aptarsime – t.y pagrindines automobilių nuomos klaidas kurių būtina išvengti norint neišleisti daugiau pinigų nei reikia ir nesusidurti su kitais nemalonumais.

1. Tinkamas neapsidraudimas

Šis faktorius labiau aktualus tiems kas planuoja keliones po kitas šalis. Dažniausiai išvykoms užtenka jūsų įprasto poliso – ar tai būtų KASKO ar privalomasis automobilio draudimas Lietuvoje. Tačiau visi žinome, jog toli nuo namų gali nutikti visko, todėl papildoma apsauga šiuo klausimu yra labai svarbi.

Klaida kurią atlikti – nepasirūpinti šia papildoma apsauga kuri galėtų padėtų išvengti papildomų bėdų. Taigi, gerai išsiaiškinkite nuomos sąlygas iš įmonės kurios ruošitės nuomotis ir priimkite saugiausią sprendimą jums.

2. Nuoma užsienyje už ženkliai didesnę kainą

Jei keliaujate į kitą šalį, ko gero apsvarstėte galimybę nuomotis automobilį būtent toje šalyje. Tačiau, pagalvokite dar kartą. Dažniausiai kainos šiuo atveju bus žymiai didesnės ir teks pakloti kur kas didesnę sumą nei nuomojantis Lietuvoje.

Nuomotis užsienyje apsimoka tik tuo atveju jei planuojate keliauti lėktuvu ir gali sau leisti išleisti daugiau išsinuomojant automobilį tos šalies oro uoste. Kitu atveju, kur kas geresnis dalykas yra keliauti su išnuomotu automobiliu iš mūsų šalies.

3. Visų variantų neįvertinimas

Kitas dalykas svarbus renkantis automobilį nuomai – keleto variantų apsvarstymas. Įdėmiai apžiūrėkite visas įmones savo mieste ar net kituose ir susiraskite variantą kuris atitiks visus jūsų lūkesčius.

Internete taip pat galima rasti nemažai svetainių kurios leidžia palyginti skirtingų įmonių nuomos kainas, taigi tokiu atveju galėsite susirasti tai, kas jums labiausiai tinka. Ekspertai taip pat pataria atkreipti ir į įmonės nuomos sąlygas.

Nors nemažai jų siūlo neribotą pravažiuotų kilometrų skaičių per dieną, pasitaiko ir variantų kur jūsų judėjimas yra kiek apribotas ir gali būti taikomi papildomi mokesčiai.

4. Permokėjimas už kurą

Ko gero niekam neatrodo patogu kėlionės metu dar ir mąstyti kada reikės užsipilti degalų. Juk kur kas patogiau už degalus sumokėti iš anksto ir ramiai važiuoti pilnu baku visos išvykos metu. Deja, tačiau tokiu būdu jūs galite išleisti daugiau nei planavote.

Šiuo atveju kur kas labiau apsimoka tiesiog išnuomoti automobilį ir degalais pasirūpinti pačiam kelionės metu. Beveik garantuota, jog tikrai rasite degalinę kur degalai nebus tokie brangūs ir galėsite užsipilti tiek kiek jums reikia išvykos metu.

5. Vėlavimas grąžinti automobilį

Nors tai išties elementarus dalykas, gyvenime visko pasitaiko, ir dėl nenumatytų priežąsčių galime vėluoti grąžinti automobilį įmonei iš kurios jį “pasiskolinome”.

Nemažai įmonių turi valandos, dienų ar kitus panašius matavimo vienetus už vėlavimą klientams, už kuriuos bus taikomas papildomas mokestis. Tam, kad išvengti nesusipratimų ir nebūtų nesklandumų, tinkamai susiplanuokite savo laiką ir gerai išsiaiškinkite automobilio nuomos sąlygas esant vėlavimo atveju.

Tokiu būdu bus geriau ir jums, ir įmonei iš kurio nuomojatės.

6. Automobilių nuoma Klaipėdoje

Jeigu jums reikia išsinuomoti automobilį Klaipėdoje, mes rekomenduojame kreiptis į MEMELAUTO – Automobilių nuoma Klaipėdoje, kuri yra adresu Vingio g. 2, Klaipėda 95118.

Telefonas susisiekimui: +37067486848

Apibendrinant

Aptarėme keletą pagrindinių klaidų kurių reikėtų vengti nuomojantis automobilį. Iš tiesų, ši paslauga yra labai gera tiems kurie keliauja ir nori tai daryti patogiai ir nebrangiai.

Svarbiausia, gerai išsiaiškinti visas sąlygas ir rasti tinkamą variantą prieš nuomojantis automobilį.

Susiję Įrašai

Nuoma
Taip Pat Skaitykite
Įrašas Kategorijoje