Mikroautobusų nuoma visoje Lietuvoje

Ar kada pagalvojote kaip būtų smagu keliauti po Lietuvą ar kitas užsienio šalis patogiai, praktiškai ir už nebrangią kainą?

Mikrobusonuoma.lt siūloma mikroautobusų nuoma, būtent ir yra toks transporto variantas. Pasiekite savo kelionės tikslą ekonomiškai, patogiai ir saugiai, kad ir kur jis bebūtų.

mikroautobusas

Pateikiame keletą priežasčių dėl ko nuomotis mikroautobusą pas mus – apsimoka:

 • Ekonomiškumas – nuomodamiesi mūsų mikroautobusus, galėsite nesirūpinti didelėmis kuro sąnaudomis ir aplankyti visas vietas kurias tik panorėsite. Mūsų automobiliai varomi nedidelio tūrio, tačiau pakankamai galingai 2.0 litro, 84kW dyzeliniais varikliais, o vidutinės sąnaudos svyruoja nuo 7 iki 10 litrų. Pilno automobilio bako (90 litrų), užteks nuvažiuoti apie 900 km, todėl tikrai pasieksite visus norimus objektus ir kelionės tikslus.

 • Komfortabilumas – faktas, jog mikroautobusai itin erdvus transporto priemonės pasirinkimas. Mūsų standartiniai automobiliai turi nuo 7 iki 9 vietų, todėl į ją tilps ne tik gausi šeimyna, tačiau ir būrys draugų. Galėsite būti užtikrinti ir patogiu sėdėjimu, kadangi dėl puikaus išplanavimo užteks vietos patogiai sėdėti, laikyti kojas bei rankas.

 • Praktiškumas – Kadangi mūsų mikroautobusai atitinka lengvojo automobilio parkavimo standartus, galėsite būti užtikrinti, jog tikrai rasite vietą kur galėsite jį pasistatyti ir pasiekti savo pageidaujamą kelionės tikslą. Kartu nereikia papildomai sukti galvos dėl mokesčių ir papildomų keblumų ieškant kur palikti savo transporto priemonę ilgesniam laikotarpiui.

 • Platus pasirinkimas – mūsų nuomojamų automobilių kataloge 2012-2018 metų transporto priemonės. Populiariausios iš jų – Opel Vivaro bei Renault Trafic. Abu šie variantai puikiai tinka vežant keleivius ilgais atstumais, naudoti šiuos automobilius šventėms ar keliaujant kartu su savo artimais žmonėmis.

 • Pilna komplektacija – Apart didelės vidinės erdvės ir 9 sėdimų vietų, papildomai savo klientams siūlome modernią klimato kontrolę, pilnai integruotą audio sistemą su Radiju, MP3 ir AUX formatų palaikymu bei tvarkingos techninės būklės mikroautobusus.

  Nuomodamiesi automobilį iš mūsų galėsite būti garantuoti, jog esate profesionalios įmonės rankose, kuriai rūpi ne tik išnuomoti transporto priemonę savo klientams, tačiau ir pasirūpinti jo pasitenkinimu teikiamomis paslaugomis.

 • Pagalba 24/7 – Savo mikroautobusus esame apsidraudę KASKO draudimu kuris apsaugos jį nuo atsitikusių autoįvykių. Tai yra ypač tvirtas ir aktualus saugumo garantas keliaujant ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Tokia privilegija, kartu suteikia ir pagalbą kelyje visą parą, todėl galite būti tikri, jog galvojame apie, bet kokią, net ir ne visai malonią situaciją visos kelionės metu.

Praktiška ir patogu – visomis progomis:

 • Kelionėms – mūsų mikroautobusai puikiai tinka norint juos išnuomoti kelionėms po Lietuvą, taip pat ir važiuojant ilgais atstumais užsienyje. Patogus kiekvieno automobilio interjeras, 9 sėdimos vietos ir pilna salono komplektacija užtikrins jaukią kelionę visos jos metu. Be to, galime jums pasiūlyti išsinuomoti ir papildomų priedų į automobilį.Aerodinaminė bagažinė – puikus sprendimas kai automobilis pilnas žmonių, tačiau daiktų kiekis tikrai nemažas.Nesvarbu ar važiuosite su draugais, gausia šeimyna, ar kolektyvu – visiems bus patogu. Moderni GPS sistema, taip pat faktorius norint visuomet būti tiksliu savo maršrutuose.Žinosite, kur yra artimiausia vieta pailsėti, pasistiprinti ar praleisti naktį. Taigi, kodėl nepasigrožėjus gamtos vaizdais, kultūriniais paminklais, ar jaukiomis vietovėmis, artimų žmonių rate, kai viskuo yra pasirūpinta?
 • Šventėms – kadangi kiekvienas žmogus turi progų švęsti, ar tai būtų: vestuvės, išleistuvės, mergvakariai, bernvakariai ar darbo kolektyvo susirinkimai, žinome, jog jums turime pasiūlyti šioms progoms tikrai patogų ir praktišką transportą. Vairavimu – taip pat pasirūpinsime.

  Mūsų paslaugus ir malonus mikroautobusų vairuotojų kolektyvas užtikrins, jog visi keleiviai pasieks kelionės tikslą saugiai ir patogiai. Ilgametė patirtis bei darbas bendraujant su klientais, mūsų darbuotojams suteikia didžiulį privalumą prieš kitas įmones, kadangi vertiname savo vairuotojų atliekamas pareigas.

 • Keleivių pervežimui – viena populiariausių paslaugų kurių siūlome savo klientams yra keleivių vežimas į taško A į tašką B. Galite būti užtikrinti, jog mūsų vairuotojai pasirūpins jūsų saugumu nesvarbu koks kelionės maršrutas būtų. Į pageidaujamą tikslą ir jums patogiu laiku galėsime pervežti tiek individualius asmenis, tiek dideles žmonių grupes.

Nuoma pagal pageidavimą ir kėlionės tikslą:

 • Su vairuotoju – ne paslaptis, jog susibūrimų metu ar tai būtų šventė, kolektyvinis ar draugų susitikimas, vairuoti mažai kas norės. Čia į pagalbą jums siūlome savo profesionalių vairuotojų komandą. Galite būti užtikrinti, jog patyrę vairuotojai pasirūpins kiekvieno keleivio saugumu ir pasiektu kėlionės tikslus, prireikus suteiks patarimų apie geresnius būdus pasiekti norimą kelionės tikslą.

 • Be vairuotojo – Jei tik turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, galite ir patys sėstis prie transporto priemonės vairo. Tereikia išsirinkti norimą automobilį, suplanuoti kelionės maršrutą ir pirmyn. O mes, pasirūpinsime, jog jūs liktumėte patenkinti savo vairuojamu automobiliu.

Keliaukime kartu

Visa mūsų įmonės komanda linki jums didžiausios sėkmės keliaujant mūsų transporto priemonėmis. Galite būti garantuoti, jog važiuosite saugiai, tiksliai ir patogiai, o visai automobilio faktoriais bus pasirūpinta. Jums tereikia, tik suplanuoti savo tikslą!

Susiję Įrašai

Nuoma
Taip Pat Skaitykite
Įrašas Kategorijoje