Patarimai kaip išsirinkti robotą siurblį automobiliui

robotai siurbliai

Salono švara priklauso nuo automobilio dulkių siurblio kokybės. Kiekvienas automobilių entuziastas nori, kad jo automobilio interjeras visada būtų išpuoselėtas ir švarus, nes automobilis jam yra antrieji namai.

Žinoma, namams irgi galima rinktis robotus siurblius, tokius kaip Neatsvor X600 PRO kurie išvalys jūsų namus nuo melkiausių nešvarumų ir sutaupys jums daug laiko.

Kalbant apie robotus siurblius auomotobiliams, daugelis pateiktų modelių yra labai kompaktiški ir, jei pageidaujate, galite greitai atlikti bendrą automobilio salono valymą. Norint, kad dulkių siurblys turėtų gerą akumuliatorių ir daug purkštukų, pasirinkimas turi būti atliktas išmintingai.

Robotai siurbliai nepriklausantys nuo el. tinklų

Patariame rinktis dulkių siurblį automobiliui, kuris nepriklauso nuo el. tinklus. Dulkių siurblys gali būti maitinamas iš automobilio cigarečių žiebtuvėlio arba jo paties akumuliatoriaus. Jei dulkių siurblys maitinamas akumuliatoriumi, tai jo veikimo laikas bus kur kas trumpesnis, kažkur (10-15 minučių), bet tuo pačiu jis turės daugiau galios nei dulkių siurblys, veikiantis ant cigarečių žiebtuvėlio. Dulkių siurbliai automobiliams skirstomi į tris tipus:

– prietaisai su skysčio surinkimo (plovimo) funkcija
– dulkių siurbliai sausam valymui su vandens filtru
– sausi dulkių siurbliai su HEPA filtru

HEPA filtrai ir jų efektyvumas

Veikimo principas (dulkių siurbliai sausam valymui su HEPA filtru) – filtravimas praeina per oro srovę, per smulkų pluoštinės medžiagos sietelį. Darbo efektyvumas, matote žemiau, HEPA turi penkias filtrų klases:
Procentais nurodomas darbo efektyvumas.

  • H10 – 85 proc.
  • H11 – 95 proc.
  • H12 – 99,5 %
  • H13 – 99,995 %
  • H14 – daugiau nei 99,9995 %

Atitinkamai, filtrų tipai H13 ir H14, kadangi jie yra efektyviausi, jų kaina yra pastebimai didesnė.

Roboto siurblio funkcionalumas ir pajėgumas

Prieš perkant dulkių siurblį automobiliui, reikia apsispręsti, kokiam tikslui jį naudoti, kokiam valymui jo reikia, mažam ar kasdieniniam, varomas cigarečių žiebtuvėliu ar akumuliatoriumi, kokios galios reikalingas automobilinis dulkių siurblys 40 -75W. Savo vardu priduriame, kad jei reikia pašalinti dideles šiukšles, tuomet teks rinktis didesnio galingumo automobilinį dulkių siurblį.

Atkreipkite dėmesį, kad automobilinių dulkių siurblių laido ilgis, kaip taisyklė, neviršija 2-2,5 metro, ko gali nepakakti dideliems paviršiams ir dideliam automobiliui išvalyti.

Antgalių ir šepečių komplektai

Iš esmės automobilio salone sėdynė yra aptraukta – su šluoste.Tačiau vairuotojams kartais tenka pasitelkti „kompaktišką padėjėją“, kad nuvalytų kilimus, plastiką, gumą ant grindų ir daugybę kitų elementų. Kuo daugiau antgalių dulkių siurblys turės automobiliui, tuo jums bus geriau ir lengviau.

– Šepetys paviršiams poliruoti (lygus) nebraižo paviršiaus
– Plyšio antgalis (naudojamas kampams valyti)
– Taškinis antgalis-šepetys (skirtas minkštų apmušalų valymui)
– Turbošepetėlis (skirtas pašalinti vilną, krūvas, plaukus nuo kilimo)

Dizainas ir komplektacija

Beveik visi šiuolaikiniai robotai dulkių siurbliai yra pagaminti glausto ir minimalistinio dizaino. Geriausios spalvos yra pripažintos juodos ir baltos klasikos.

Į minimalų pristatymo rinkinį paprastai, be paties roboto, įeina:

  1. instrukcijos, kurių niekas atidžiai neskaito, bet veltui. Juk ten dažnai skelbiamos naudingos rekomendacijos ir patarimai;
  2. įkrovimo pagrindas;
  3. šepetys turbo šepečiui valyti.
  4. Į pažangų paketą įtrauktas nuotolinio valdymo pultas, maitinimo adapteris, atsarginiai šepečiai, filtrai ir šluostės šlapiam valymui.

Pabaigai

Daugelis parametrų, į kuriuos pirmiausia atkreipia dėmesį klientai-gamintojai-rinkodaros specialistai, jums gali būti visai nereikalingi. Nėra prasmės permokėti už kai kuriuos parametrus.

Talpyklos tūris vaidina labai svarbų vaidmenį, atkreipkite dėmesį į tai, daugelis modelių yra su antgaliais iš karto, kai kuriems šiuos purkštukus reikia įsigyti atskirai, Geriausias automobilinis dulkių siurblys yra tas, kuris tinka jūsų automobiliui. Remdamiesi rekomendacijomis, kurios yra parašytos mūsų straipsnyje, ir jūs galite pasirinkti puikų automobilio dulkių siurblį.

Šaltinis: neatsvor.lt

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite